Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Cześniki

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Stary Zamość

Stary Zamość(Cześniki + 23 km)

439 000 zł180 m² 2 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nieruchomość Na sprzedaż dom z wyremontowanym piętrem. Do dyspozycji są trzy przestronne pokoje, które z łatwością można dopasować do swoich potrzeb mogą pełnić funkcję sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Malownicza

Karolówka,Zamość(Cześniki + 14 km)

599 000 zł130 m² 4 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Wyobraź sobie poranki przy kawie na własnym tarasie, komfort i ciszę, której nie zakłóca miejski zgiełk. To wszystko czeka na Ciebie przy ul. Malowniczej w Zamościu! Na sprzedaż dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Siedliska Kolonia

Siedliska Kolonia(Cześniki + 22 km)

120 000 zł1 450 m² 82,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Te 3 działki to propozycja dla osób, które chcą wybudować dom w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie mieć szybki i wygodny dojazd do miasta. Odległość do granicy miasta to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Zarzecze

Zarzecze(Cześniki + 21 km)

820 000 zł151,55 m² 5 410,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym projekt "wymarzony 11" Zarzecze k. Zamościa 126,4 m . Zarzecze, gm. Zamość, woj. lubelskie Opis nieruchomości: na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wychody

Wychody(Cześniki + 21 km)

150 000 zł4 500 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!wszystkie nasze oferty są 0% dla Nabywcy! Roztocze, działki tylko 8 km od Zamościa z szerokim horyzontem na okolicę, blisko lasów Wychody, działki nr: 96 i 205 o łącznej pow. 4500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem Wronowice

Wronowice(Cześniki + 20 km)

2 300 000 zł250 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Unikalny Dworek Wronowice z własnym parkiem i stawem. Budynek o powierzchni 250m2, wybudowany został w dwudziestoleciu międzywojennym na miejscu zniszczonego pałacyku. Posiada 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł72,52 m² 6 867,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72 m , położone na 1. piętrze w niskim budownictwie, na spokojnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Szafirowa

Karolówka,Zamość(Cześniki + 14 km)

162 000 zł900 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: ul. Szafirowa/krasińskiego, os. Karolówka, zamość, woj. lubelskie Bardzo ładne, spokojne, zaciszne miejsce do zamieszkania. Nieruchomość w kształcie prostokąta o równej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Prusa

Werbkowice(Cześniki + 24 km)

215 000 zł5 645 m² 38,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,5645 ha, położoną w Werbkowicach, na południowych obrzeżach miejscowości. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wólka Panieńska

Wólka Panieńska(Cześniki + 10 km)

1 200 000 zł11 600 m² 103,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy w naszej ofercie działkę inwestycyjną zlokalizowaną w Wólce Panieńskiej. Działka o powierzchni 1,16 ha z oznaczeniem mn - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Cześniki

Cześniki,lubelskie

25 000 zł100 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z przyjemnością prezentujemy Państwu dom na sprzedaż do przeniesienia na własną działkę. Dom znajduje się w miejscowości Cześniki (22-424.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cześniki

Cześniki,lubelskie

990 000 zł884 m² 1 119,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 533 m²

Oferta bezpośrednia-kupujący bez prowizji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Cześniki

Cześniki,lubelskie

990 000 zł880 m² 1 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bezpośrednia-kupujący bez prowizji!

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij